Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Bambusová deka pro miminko - proč se vyplatí ji mít?

2023-03-30
Bambusová deka pro miminko - proč se vyplatí ji mít?

Bez ohledu na počasí je dobré trávit s dítětem čas venku. Posílíte tím jeho imunitu a okysličíte organismus. Pokud své dítě obléknete vhodně do venkovního počasí, nemusíte se obávat, že by se nachladilo nebo nastydlo. Pro malé děti, které pozorují svět z kočárku, je důležitý výběr potahu. Lehká bambusová deka bude ideální pro teplé dny, ale nejen pro ně. Zjistěte, proč by měla být součástí výbavičky vašeho dítěte.

Bambusová deka - pro léto i zimu

V létě přinese lehká bambusová deka úlevu rozpálené pokožce vašeho dítěte. Její teplota je o něco nižší než teplota okolí, takže je ideální pro slunečné dny. Bambusový potah výborně odvádí vlhkost. Díky němu zůstává pokožka dítěte suchá a nehrozí mu přehřátí. V ostatních ročních obdobích bambusová přikrývka chrání dítě před ochlazením a zároveň mu poskytuje přístup vzduchu. Může tedy úspěšně sloužit jako celoroční přikrývka pro vaše děťátko.

Bambusová deka - výhody

Existuje důvod, proč jsou bambusové deky na trhu stále oblíbenější, zejména mezi novopečenými rodiči. Mají spoustu výhod, mezi které bezesporu patří jejich antialergické vlastnosti, díky nimž jsou bambusové přikrývky ideální pro děti s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění. Pokud vaše dítě trpí kožními alergiemi, bude pro něj bambusová pletená pokrývka tou nejlepší volbou.

Za zmínku stojí také antibakteriální vlastnosti bambusové přikrývky, díky kterým je vhodná i pro novorozence. Potlačováním růstu patogenních bakterií je lehká bambusová přikrývka zcela bezpečná i pro nejmenší miminka.Jaké jsou jedinečné vlastnosti přikrývky díky? Bambus je pěstován bez použití pesticidů a dalších chemických látek, které by se mohly ukázat jako škodlivé pro dětský organismus, což znamená, že deka nemá ve svém složení žádné toxické látky. Přítomnost bambusu Kun navíc poskytuje přirozenou ochranu proti bakteriím a plísním.

Bambusová deka - 100% pohodlí

Pokud chcete svému miminku poskytnout pohodlí, lehká bambusová deka bude tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout. Je mimořádně měkká, což vaše děťátko jistě potěší. Usínání pod příjemnou měkkou pokrývkou pro něj bude skutečným potěšením. Pro pohodlí miminka je důležitá také savost bambusového potahu. Mezi vlákny rostliny se nacházejí mikroprostory, ve kterých se může shromažďovat dříve odvedená vlhkost. Ve srovnání s bavlněnými přikrývkami jsou bambusové potahy opravdu dobře srovnatelné. Jejich savost je až třikrát vyšší.

Bambusová přikrývka pro miminko nejen absorbuje vlhkost, ale také dýchá, a to znamená, že dítě přikryté touto přikrývkou bude mít tepelný komfort.Mikroprostory vytvořené mezi jemně stočenými bambusovými vlákny podporují volné proudění vzduchu. Je také dobré vědět, že deka neztratí své vlastnosti ani po několika vypráních. Dlouho si zachová svou měkkost a nadýchanost.

Lehká bambusová deka - výjimečná odolnost

Mezi přednostmi bambusové pletené deky je třeba zmínit také její mimořádnou odolnost.

Nemusíte se obávat, že každodenním intenzivním používáním deka ztratí svůj atraktivní vzhled a budete ji muset vyměnit za novou. I když do ní zabalíte své děťátko během spánku doma, na cestách nebo na procházce, deka bude i nadále skvěle plnit funkci hřejivého a lehkého přehozu a zachová si svůj původní tvar.

Síla bambusové tkaniny je dána mimo jiné hmotností jejích vláken, která se nepropadají tak rychle jako bavlna. Díky tomu bude bambusová deka sloužit vašemu děťátku dlouho.

Jakou bambusovou deku koupit?

Výběr dětských přikrývek z bambusové tkaniny na trhu je mimořádně široký. Jednotlivé modely se liší nejen designem, ale i složením. Před nákupem zkontrolujte štítek potahu a ujistěte se, že neobsahuje přidaná umělá vlákna.Velký význam má také velikost deky. Mnoho rodičů miminek se rozhoduje pro nákup velkorozměrových modelů s ohledem na budoucnost a rychlý růst jejich dítěte. Zpočátku však bude nutné přikrývku skládat, a tím hrozí přehřátí dítěte nebo zašpinění deky. Záleží také na kvalitě výroby. Důvěřujte osvědčeným značkám, které jsou na trhu vysoce ceněné.

Kde hledat bambusové dětské deky? V internetovém obchodě AGBO najdete skutečné bohatství kvalitních modelů za atraktivní ceny. Výběrem deky z naší nabídky si můžete být jisti, že získáte kvalitní, pro pokožku vašeho dítěte bezpečný výrobek s mimořádnou odolností, který bude fungovat za každého počasí.

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-09
Mohu jen doporučit rychlé dodání krásné zboží
2024-01-31
Rychlé dodání, super čepice
pixel