Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Bambusová dětská deka - proč si ji vybrat?

2023-03-29
Bambusová dětská deka - proč si ji vybrat?

Pokud už čekáte miminko a termín porodu se blíží, jistě už přemýšlíte o organizaci výbavičky nebo dokonce máte připravené všechny základní a intuitivní věci. Mnohé mladé maminky se však obávají a mají pocit, že určitě na něco zapomněly. Pokud si nejste jisté, co by nemělo chybět, nestyďte se zeptat žen v rodině nebo zkušenějších kolegyň.

Dětská deka je jistě jednou z nejdůležitějších položek výbavičky pro miminko. Nejenže slouží k ochraně dítěte před chladem, ale často se také stává jeho první, milovanou plyšovou hračkou. proto je důležité její nákup dobře promyslet, aby nejen co nejdéle vydržela, ale byla také příjemná na dotek, a tedy pohodlná k používání jak pro batolata, tak pro jejich rodiče.

Dětské deky z bambusové příze

Nejtradičnější jsou vyrobeny z bavlny a mezi maminkami jsou obvykle první volbou. Avšak to, co bylo jednou nejlepší volbou, nebude vždy tou nejlepší volbou po celou dobu. V současné době začínají získávat na popularitě bambusové přikrývky, které jsou podle mnoha odborníků pro miminka nejbezpečnější volbou. Ne nadarmo mají tuto pověst, protože bambusové vlákno má vynikající vlastnosti, které běžné bavlněné přikrývky nemají. Přírodní bambusové vlákno je nejen stoprocentně bezpečné pro dětskou pokožku, ale má také hypoalergenní a protiplísňové vlastnosti. Bambusové deky také chrání před UV zářením, které je pro malé děti škodlivé, a v létě také před neodbytným hmyzem.

Jedinečnou vlastností bambusových přikrývek je však jejich termoregulace, díky které jsou všestranně použitelné, což jistě ocení každá maminka. V chladnějších ročních obdobích vás zahřejí a v létě příjemně ochladí. Navíc mají hygroskopické vlastnosti, takže absorbují vlhkost a izolují ji od pokožky dítěte. Neutralizují také nepříjemné pachy, takže při nečekaných nehodách by se měl výrazně snížit stres z nepříjemného zápachu.

Bambusové deky, které najdete v naší nabídce, jsou navíc vyrobeny z elastického materiálu, který umožňuje přikrýt dítě jako v zavinovačce. Tento způsob zavinování, je pro batolata velmi pohodlný a uvolňující a často pomáhá dítě uklidnit a uspat.Multifunkční a praktické dětské deky

Dětské deky z bambusových vláken jsou také multifunkční, lze je využít mnoha způsoby. Lze je použít nejen k přikrytí dítěte před chladem nebo horkem, ale také jako závěsy do kočárku, prostěradla, přebalovací podložku a dokonce i jako osušku po koupání. Mnoho maminek si jich hned pořizuje několik, protože deky skvěle plní každou z těchto funkcí.

Bambusové deky nevyžadují žádnou zvláštní péči. Lze je snadno prát na 30 stupňů na jemný program a sušit je nejlépe naplocho. Před prvním použitím doporučujeme deku vyprat podle pokynů uvedených na štítku.

Při nákupu výbavičky pro miminko se vyplatí vsadit na osvědčené značky, kterým již důvěřují jiné maminky.Agbo je výrobce textilu s třicetiletou zkušeností, který prodává nejen v Polsku, ale také v zemích, jako je Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Česká republika, Slovensko, Německo nebo Rakousko. Naše společnost vznikla na základě zkušeností a vášně pro výrobu vysoce kvalitních výrobků pro děti i dospělé. Neustále sledujeme aktuální trendy a hledáme nové kreativní techniky, abychom vždy dokázali uspokojit potřeby našich zákazníků. Díky tomuto přístupu jsme si získali příznivce po celém světě.


Maminky, které dříve používaly bavlněné deky a vyzkoušely bambusové deky, se už nechtějí vrátit k těm prvním. Ačkoli je bavlna bezesporu přírodní a kvalitní materiál, pokud jde o péči a ochranu dítěte, je to právě bambusová příze, která nemá konkurenci. Výhody výrobků z bambusových tkanin jsou tak často oceňovány po celém světě, protože jejich fantastické vlastnosti mají skutečný vliv na pohodlí.

Vlastnosti a multifunkčnost bambusových přikrývek jsou neocenitelné, jak se přesvědčí každá mladá maminka. Na našich stránkách najdete fantastické dětské deky z bambusové příze v mnoha nádherných pastelových barvách pro holčičky i kluky. Výběrem přikrývek z této ekologické tkaniny vsadíte na to nejlepší pro své nejmenší.

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-01-25
vše v pořádku
2024-01-12
Krásné a slušivé
pixel