Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Jakou dětskou deku si vybrat?

2023-03-28
Jakou dětskou deku si vybrat?

Dětská deka je jednou z nejdůležitějších součástí výbavičky. Nejenže slouží k přikrytí miminka, ale mnohokrát se také stane jeho první plyšovou hračkou. Je důležité, aby byla vyrobena z přírodních materiálů, které nedráždí jemnou pokožku. Ačkoli je Agbo především výrobcem šátků a čepiček, v naší nabídce najdete také kvalitní dětské deky.


Dětské deky do každého počasí

Dětské deky mohou být vyrobeny z různých materiálů - nejdůležitější je, aby byly přírodní a nedráždily citlivou dětskou pokožku. Výrobce šátků a přikrývek Agbo má v nabídce lehké bavlněné látky, které jsou ideální pro teplé jarní a letní měsíce, a silnější přikrývky pro chladnější teploty. Můžete do nich své dítě zabalit nejen doma, ale i při pobytu venku. Deky se liší velikostí, takže je snadno přizpůsobíte velikosti kočárku a postýlky.


Inovativní bambusová deka

Nejnovějším hitem v naší kolekci je bambusová deka. Je lehká a měkká, takže je ideální pro přikrytí vašeho děťátka od jeho prvních okamžiků. Díky tomu, že je velmi prodyšná, se v létě osvědčí i během těch nejteplejších dnů. Je vyrobena z přírodní bambusové příze a je výjimečně měkká, takže je bezpečná pro jemnou dětskou pokožku. Za zmínku stojí také jeho antialergické a protiplísňové vlastnosti. Kromě toho vždy zajišťuje dítěti optimální teplotu, což se promítá do klidného a pohodlného spánku. Bambusové vlákno nejenže chrání naše miminko před prochladnutím a přehřátím, ale chrání také před UV zářením a dotěrným hmyzem.

Na našich webových stránkách najdete dětské deky v různých provedeních a barvách. Některé z nich jsou určeny pro dívky a jiné pro chlapce, ale nechybí ani unisex modely v univerzálních a neutrálních barvách. Bavlněná a bambusová příze, z níž naše deky vyrábíme, splňuje všechny bezpečnostní normy. Během prvních měsíců života dítěte je velmi důležité, aby přicházelo do styku pouze s přírodními materiály, které nedráždí jeho jemnou pokožku. Naše společnost dbá na nejvyšší kvalitu svých výrobků, takže si můžete být jisti, že výběrem našich výrobků sázíte na to nejlepší pro své miminko.

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-24
Maximální spokojenost. Vše na 1***.
2024-02-09
Mohu jen doporučit rychlé dodání krásné zboží
pixel