Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Jakou dětskou deku vybrat na léto? Využijte naše tipy!

2023-03-30
Jakou dětskou deku vybrat na léto? Využijte naše tipy!

Letní slunečné počasí vybízí k dlouhým procházkám s dítětem. Rodiče novorozenců a kojenců by však neměli zapomenout vzít s sebou lehkou deku ani v těch nejteplejších dnech. Vzdušná pokrývka má pak trochu jinou úlohu než na jaře nebo na podzim. Jakou deku byste měli zvolit na léto? Přečtěte si odpověď.

Tenká deka na léto - nezbytná součást výbavičky miminka

Mohlo by se zdát, že v horkých letních dnech nemá cenu brát s miminkem na procházku deku. Když intenzivně svítí slunce, batoleti určitě nebude zima. Jeho citlivou pokožku však mohou sluneční paprsky spálit. Tenká deka na léto před nimi poskytuje účinnou ochranu. Chrání také dítě před bodnutím hmyzem, např. komáry, a když se procházka protáhne a teplota trochu klesne, bude spolehlivou zábranou proti chladu.Je vhodné vybavit se dekou již před narozením dítěte a mít ji vždy po ruce. Měkká a vzdušná přikrývka je ideální i pro použití v domácnosti, kde vašemu miminku poskytne dokonalé prostředí pro spánek a pocit bezpečí. Dítě zabalené do deky usne během chvilky a ve stresových situacích pomůže měkký potah vašemu dítěti získat klid.

Jaká dětská deka na léto? Materiál

Koupit deku na léto je pro mnoho rodičů velkou výzvou. Na trhu je k dispozici obrovské množství modelů, což může být zdrojem mnoha pochybností. Jak vybrat tu nejlepší? V první řadě věnujte pozornost materiálu. Přikrývka by měla účinně chránit před chladem a zároveň před přehřátím Nejlepší volbou je vzdušná, měkká a tenká přikrývka na léto z přírodních materiálů, jako je bavlna nebo stále oblíbenější bambus.Lehká přikrývka z přírodních materiálů výborně odvádí vlhkost, zajišťuje pohodlí dítěte při procházkách a chrání jeho jemnou pokožku před sluncem. Absence umělých barviv a syntetických vláken ve složení deky je zárukou, že potah bude bezpečný i pro nejmenší děti a nebude způsobovat podráždění nebo alergické reakce. Před nákupem si přečtěte etiketu výrobku.Ujistěte se, že jeho složení je 100% přírodní a deka je vyrobena z vysoce kvalitní příze.

Bambusová deka na léto

Přikrývky vyrobené z bambusu jsou vynikající volbou na léto. Jsou lehké, příjemné na dotek a pružné. Můžete je snadno přizpůsobit poloze vašeho dítěte. Můžete je také použít k zavinování, které zvyšuje pocit bezpečí dítěte tím, že simuluje podmínky v matčině břiše. Přírodní bambusová příze při kontaktu s citlivou pokožkou dítěte nezpůsobuje podráždění. Takébambusová deka na létobude vhodná od prvních dnů života novorozence.Díky antialergickým a protiplísňovým vlastnostem je bambusový potah vynikající pro malé alergiky. Deka je antistatická, což znamená, že se na ní nehromadí roztoči a prach. Má také antibakteriální a termoregulační vlastnosti.Jedná se o ideální deku do kočárku na léto, protože chrání před chladem i přehřátím.Je dobré vědět, že bambusový potah je plně biologicky odbouratelný, což znamená, že je bezpečný pro životní prostředí.

Bavlněná přikrývka na léto

Alternativou k bambusu je bavlna. Bavlněná příze je šetrná k pokožce a mimořádně měkká. Přikrývka z bavlny zajistí, že pokožka dítěte bude mít přístup ke vzduchu a nenechá ho prochladnout. Mezi největší výhody bavlněných přikrývek patří jejich trvanlivost, a tedy snadné čištění. Lze je často prát bez obav z poškození. Bavlněná deka do kočárku na léto si dlouho zachová svůj estetický vzhleds certifikátem kvality najdete v internetovém obchodě AGBO, a to v širokém výběru rozkošných vzorů.

Přikrývka na kočárek na léto - na co se ještě zaměřit?

Kromě látky je důležitá také velikost potahu. Pokud je deka příliš velká, bude ji třeba před přikrytím dítěte složit, což může vést k přehřátí dítěte. Pokud je deka příliš malá, ochrana před chladem nemusí být účinná. Optimální volbou pro novorozence nebo miminko je přikrývka o rozměrech 80 x 100 cmkterá vám umožní miminko příjemně zabalit a poskytne mu vysokou úroveň pohodlí při chůzi.Záleží také na barvě. V nabídce AGBO najdete tenké deky na léto v široké škále stylových odstínů, včetně pastelových, které jsou ideální pro teplé dny, a energických barev, jako je žlutá, oranžová a červená. Nesměla chybět ani tlumená a nadčasová šedá. Navštivte náš internetový obchod a vyberte pro své dítě tu nejlepší deku na léto.

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-09
Mohu jen doporučit rychlé dodání krásné zboží
2024-01-21
Vše ok
pixel