Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Jaký klobouk vybrat pro chlapce na jaro?

2023-03-29
Jaký klobouk vybrat pro chlapce na jaro?

Rodiče kupují svým dětem dětské čepicenejčastěji na podzim a v zimě, což je pochopitelná a rozumná volba. V této době jsou nejvíce náchylné k nejrůznějším infekcím a nemocem, protože nízké teploty podporují ochlazení organismu a pokles imunitního systému u batolat. Pokrývky hlavy, samozřejmě jiného druhu, jsou oblíbené i v létě, kdy je třeba chránit citlivou dětskou hlavu a oči před škodlivými účinky silného UV záření. O čepicích pro děti se nejčastěji uvažuje na jaře, i když není pravda, že v tomto období je děti již vůbec nepotřebují.

Po chladnějších ročních obdobích nás jaro vždy překvapí příjemným teplem a příznivější aurou. Jakmile se trochu oteplí, máme okamžitě chuť odhodit bundy a nejlépe se rovnou převléknout do triček s krátkým rukávem! Bohužel teplota, kterou pociťujeme, se často nepodobá teplotě skutečné a pocit tepla bývá spojen s náhlou změnou počasí. Podle odborníků se právě v přechodných obdobích nejsnáze něčím nakazíme, protože vzhledem k proměnlivosti počasí vlastně nevíme, jak mu přizpůsobit své oblečení. Proto se v tomto období nevyplatí opouštět ani svrchní oděv a v případě dětí je stále důležité pamatovat na nošení pokrývky hlavy, i když se to nemusí vždy zdát na první pohled intuitivní. V tomto článku se vám pokusíme vysvětlit, proč je nošení čepice i na jaře důležité pro zdraví vašich nejmenších.


jarní čepice pro děti

jarní čepice pro děti jsou stejně důležité jako ty podzimní nebo zimní. Většina tepla vždy uniká hlavou, což znamená, že její ochrana je prvořadá bez ohledu na roční období. Ačkoli bychom si mohli myslet, že když je tepleji, děti už je nepotřebují, nic nemůže být dále od pravdy. Děti, zejména chlapci, tráví spoustu času hrami venku, které zpravidla nejsou zrovna nejklidnější. To by se rozhodně nemělo zakazovat, protože zaprvé pohyb je prospěšný a zadruhé malí potřebují vypustit páru! Během hraní se však často hodně potí: kolikrát jste pohladili hlavu svého dítěte a zjistili, že je úplně mokrá? Když je v létě horko, příliš to nevadí, ale při nižších teplotách to může být přímá cesta k infekci a nepříjemnému nachlazení. Proto jarní čepice pro děti. S nimi si můžeme být jisti, že i při těch nejdivočejších hrách bude náš drobeček chráněn před chřipkou.

Děti nerady nosí čepice - to si uvědomuje každá maminka. Mnoho rodičů má problém udržet čepici na hlavě déle než několik vteřin. Pokud je těžké přesvědčit ty nejmenší, aby je nosili, i když je opravdu zima, jak to udělat při vyšších teplotách? Bohužel neznám kouzelné zaklínadlo, které by jarní čepice pro děti zůstanou vždy na svém místě, ale víme, jaké by měly být pokrývky hlavy, aby je děti spíše nosily.

Nejlepší jarní klobouky pro kluky

Jarní čepice pro klukyod těch zimních se rozhodně liší především materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Nejčastěji jsou vyrobeny z bavlny nebo jiných lehkých látek. Tímto způsobem chrání dítě před chladem a zároveň nepřehřívají hlavu dítěte. Nejčastější chybou, které se rodiče dopouštějí, je, že dítěti dávají příliš teplé pokrývky hlavy, i když tomu teplota vůbec nenasvědčuje. To obvykle vede k tomu, že dítě ve škole čepici nenosí (ve školce naštěstí na ni dohlédne někdo jiný!). Proto je tak důležité, aby odpovídala ročnímu období.

To však není vše - důležitá je také kvalita jarní klobouky pro kluky. Pokrývky hlavy malých průzkumníků mohou přistát na nejrůznějších místech (na která se někdy sami těžko dostanou), což znamená, že se pravidelně špiní a je třeba je často prát. Proto je tak důležité, aby látka, ze které je čepice vyrobena, byla kvalitní. V ideálním případě by se měla dát prát v pračce, protože nám to ušetří čas, který bychom ztratili ručním praním. Batolata také mnohem častěji nosí čepice, pokud jsou vyrobeny z měkkých, na dotek příjemných materiálů, které neelektrizují jejich vlasy.


Návrhy jarní klobouky pro děti

jarní čepice pro děti měly by být nejen z jiných materiálů než ty zimní, ale měly by také jinak vypadat! Na jaře se všechno probouzí k životu a zelená se, takže je škoda kazit tuto veselou auru nějakou šedohnědou pokrývkou hlavy! Jarní čepice pro chlapceměly by být v zářivých, veselých barvách a zvěstovat příchod tolik očekávaného léta.

V naší nabídce najdete mnoho zajímavých designů pro malé objevitele. Společně se svými nejmenšími můžete vybírat od klasičtějších vzorů, jako jsou pruhy a melanže, až po originálnější, jako jsou kreslené nebo abstraktní vzory. Pro každé dítě se také najde vhodný model. Na našich stránkách máme jak tradiční, jednoduché čepice, tak i ty, které se zavazují pod bradou nebo jsou zdobené roztomilými bambulkami.

Při nákupu čepice se vyplatí řídit také tím, co už má vaše ratolest ve svém šatníku. I ta nejhezčí a nejzajímavější čepice se stane problematickou, pokud nebude ladit s některou z bund nebo kabátů vašeho dítěte. Nemá smysl si zbytečně komplikovat život a ztrácet drahocenný čas horečným vybíráním oblečení, které se k sobě ve skutečnosti nehodí.

Nezapomeňte, že pokrývka hlavy by měla především vyhovovat vkusu vašeho dítěte. Co na tom, že se vám líbí usměvavá žirafa, ale váš prcek dává přednost čepici s autíčky? V rámci možností ho nechte, ať si vybere samo, a budete mít jistotu, že ji bude nosit rádo.


Testováno Výběr Jarní kšiltovky pro chlapce

Při výběru jarních kšiltovků pro chlapce,, se nevyplatí kupovat kočku v pytli, je lepší vsadit na osvědčenou, důvěryhodnou značku. Agbo je výrobce kloboukůčepice pro děti. Naše společnost byla založena v roce 1990 s vášní pro vytváření jedinečných textilních doplňků pro lidi všech věkových kategorií. Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně, což zaručuje, že detaily jsou provedeny s maximálním důrazem na detail. Naše čepice a šály jsou oceňovány po celém světě, a to nejen v Polsku - máme mezinárodní prodej, díky němuž se náš textil dostává do Německa, Rakouska, Ruska, Kazachstánu, na Ukrajinu, Slovensko a do mnoha dalších míst v Evropě.

Naše čepice a šály vyrobené z kvalitních materiálů viditelně vynikají nad konkurencí a jejich lepší kvalita znamená nejen delší, ale i příjemnější používání. Proto doporučujeme všem maminkám, které uvažují o koupi pořádné jarní čepice pro svého malého objevitele, aby si prohlédly naši nabídku. Od roku 1990 nám důvěřuje mnoho lidí po celém světě - přesvědčte se sami, že to stojí za to!

Nezapomeňte, že pokrývka hlavy by se měla především líbit vkusu vašeho drobečka. Co na tom, že se vám líbí usměvavá žirafa, ale váš prcek dává přednost čepici s autíčky? V rámci možností ho nechte, ať si vybere samo, a můžete si být jisti, že ji bude nosit rádo.


IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-24
Maximální spokojenost. Vše na 1***.
2024-01-21
Vše ok
pixel