Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Která deka do kočárku vám bude nejlépe vyhovovat

2023-04-03
Která deka do kočárku vám bude nejlépe vyhovovat

 Která deka do kočárku bude nejlepší na zimní procházky?

 

Když jdete s dítětem na zimní procházku, nesmíte zapomenout na teplou deku, která vaše děťátko účinně ochrání před chladem. Díky ní si batole může naplno užívat pobyt venku a být v pohodlí. Jak ale vybrat deku pro vaše dítě? V nepřeberném množství modelů dostupných v obchodech není těžké ztratit hlavu. Zjistěte, které modely budou v chladných dnech fungovat nejlépe a stanou se spolehlivou bariérou proti chladu.

Která přikrývka do kočárku na zimu? Teplá! 

 

Nejdůležitější funkcí přikrývky při zimní procházce je účinná ochrana před chladem. To znamená, že při výběru deky pro vaše dítě je třeba mít na paměti především její termoregulační vlastnosti, které závisí na materiálu, z něhož je vyrobena. Hřejivá deka na zimu je taková, která má kompaktní strukturu. Důležitá je také její hmotnost. Ideální volbou pro zimní procházky jsou těžší, a tedy silnější deky, které účinně chrání dítě před chladem. aby deka plnila svůj účel a chránila dítě před chladem, stojí za to věnovat pozornost nejen typu příze, kterou výrobce použil, ale také kvalitě a charakteru zpracování.

Dětská deka na zimu z bambusové příze 

 

Díky svým jedinečným vlastnostem jsou nyní bambusové deky mezi rodiči velmi oblíbené. Nejenže poskytují tepelný komfort, ale také skvěle absorbují vlhkost, neutralizují nepříjemné pachy a výborně působí na citlivou dětskou pokožku. Přestože je bambusové oblečení extrémně lehké, má celoroční charakter. To znamená, že dobře funguje jak v létě, kdy chrání dítě před přehřátím, tak v zimě. Tento fakt se potvrzuje v praxi za předpokladu, že se rozhodnete zakoupit kvalitní přikrývku. novorozenecké přikrývky na zimu z přírodní bambusové příze, které jsou k dispozici u společnosti AGBO, mají mimořádně kompaktní strukturu bez ozdobných vazeb. Díky tomu účinně udržují dítě v teple a zajišťují pohodlí během procházky v zimním dni. Bambusový oděv může být nejen hřejivý, ale také mimořádně měkký a příjemný na dotek, což dítě jistě potěší a poskytne mu ideální podmínky pro odpočinek venku.

Teplá deka do kočárku na zimu - merino vlna

 

Výbornou ochranu před chladem bezpochyby poskytují přikrývky ušité z merino vlny. Tato zvířata žijí v extrémně drsných podmínkách a jejich vlna má vynikající termoregulační vlastnosti. Přikrývky z ní vyrobené jsou lehké a zároveň hřejivé. Vlněná deka pro novorozence v zimě ochrání malého před promrznutím i v krutých mrazech. V mezerách mezi vlněnými vlákny se totiž shromažďuje vzduch, který působí jako spolehlivý izolant proti chladu. deky vyrobené z merino vlny fantasticky absorbují vlhkost. Navzdory husté vazbě zajišťují dostatečnou cirkulaci vzduchu. Díky přítomnosti samočisticích šupinek na povrchu vlněných vláken z nich ušitá dětská deka na zimu výborně pohlcuje pachy. Má také antibakteriální a antialergické vlastnosti. Vlivem chladu se pružná vlákna deky smršťují, čímž poskytují dítěti vynikající tepelnou izolaci. Stojí také za to vědět, že merino vlna má stimulační účinek na nervovou soustavu dítěte, čímž poskytuje batoleti nejen pocit tepla, ale také podporuje jeho smyslový vývoj. Na AGBO najdete deky z merino vlny v mnoha stylových barvách, včetně pudrově růžové, béžové nebo šedé.

Novorozenecká deka na zimu - s výplní nebo bez?

V zimě mnozí rodiče sáhnou po tlustých přikrývkách s výplní, které vypadají jako malé deky. Chrání vaše dítě před chladem účinněji než vlněná nebo bambusová deka? Bezpochyby poskytují pevnou bariéru proti chladu, ale jsou mnohem tužší než deky bez výplně. V důsledku toho může být pro rodiče problém zabalit do nich dítě těsně. Pružné přikrývky z merino vlny nebo bambusu dokonale přilnou k tělu dítěte. To znamená, že silná deka není v zimě vždy tou nejlepší volbou, ale také měkkost potahu a jeho bezpečnost. Doporučujeme vybírat přikrývku z kvalitních antialergických materiálů, které neobsahují škodlivé chemické látky.

Deka do kočárku na zimu - módní design

 

Kromě funkčnosti je důležitý také vzhled zimního krytu. V nabídce AGBO najdete zimní přikrývky pro miminka s originálními vzory, které dokonale odpovídají současným módním trendům. Před nákupem zimní přikrývky pro miminko se ujistěte, že se snadno udržuje v čistotě. Deky z merino vlny v naší nabídce jsou pro tento účel ideální, protože mají vrstvu odpuzující špínu a není třeba je často prát. Oblečení by si také mělo po dlouhou dobu zachovat své termoregulační vlastnosti a estetický vzhled.

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-01-31
Rychlé dodání, super čepice
2024-01-25
vše v pořádku
pixel