Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Nejlepší dětské klobouky na jaro - vybírejte hlavou

2023-03-30
Nejlepší dětské klobouky na jaro - vybírejte hlavou

Ve slunečných jarních dnech trávíme s dětmi venku mnohem více času než v zimě. Aktivní batolata dychtivě využívají pěkného počasí a opravdu ráda se oddávají bláznivým hrám venku. Bohužel jarní počasí může být zrádné a nevhodné oblečení na procházku může mít za následek nachlazení dítěte. Abyste tomu předešli, ujistěte se, že je vaše děťátko řádně přikryté. Jaké jsou nejlepší čepice pro děti na jaře? Využijte naše tipy!

Dětské jarní čepice - záleží na materiálu

Když přijdou první teplé dny, mnoho starších dětí na pokrývku hlavy zapomene, což může ve výsledku uškodit jejich zdraví. Rodiče malých dětí zase často odkládají výměnu zimní čepice svého drobečka za lehčí model a výsledkem je přehřáté batole a snížený komfort při pobytu venku. Nejlepším řešením v obou případech bude vybavit dítě lehkou, ale teplou čepicí, která je ideální pro proměnlivé jarní počasí.

Jak vybrat ten nejlepší model? Zvažte materiál, ze kterého je čepice vyrobena. Zkontrolujte, zda se skládá převážně z přírodních vláken, jako je bavlna, která nejenže ochrání hlavu vašeho dítěte před chladem, ale také bude výborně odvádět vlhkost, když se trochu oteplí.Bavlněné dětské jarní čepiceudrží vaše děťátko v teple a pohodlí při hraní venku.Jsou příjemné na dotek a měkké. Na rozdíl od modelů z umělých materiálů umožňují pokožce přístup vzduchu, což je zárukou jejich vysokého komfortu nošení.

Dětské jarní čepice - flexibilita

V přiléhavé čepici se dítě nemusí cítit pohodlně, stejně jako v příliš volné čepici. V ideálním případě by čepice měla jemně obepínat hlavu, udržovat ji v teple, aniž by sklouzávala nebo tlačila na hlavu. Vyberte pro své dítě čepici s elastickými vlákny, která zajistí vysokou úroveň pohodlí při nošení. Elastické dětské čepice na jaro se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy a poskytují spolehlivou ochranu před chladem.

Důležitá je také kvalita materiálu čepice a jeho tloušťka. Použití vysoce kvalitních tkanin obecně znamená, že pokrývka hlavy vydrží déle a je odolnější proti roztažení. Kvalitní dětské jarní čepice časem nemění velikost a zachovávají si svůj estetický vzhled po mnoho sezón. Pamatujte také, že jarní čepice by měla být lehká, tenká a vzdušná. Pokud je příliš tlustá, může být vašemu batoleti v ní příliš horko.

Dětské čepice na jaro - design

Přestože materiál čepice, její tloušťka a pružnost jsou pro pohodlí vašeho dítěte při jarních procházkách rozhodující, důležitý je také vzhled pokrývky hlavy. Volte jasné, optimistické barvy. Jako jarní čepice pro dívky jsou fantastické modely v pastelových barvách, např. v jemné růžové nebo osvěžující mátové. V nabídce AGBO najdete poutavé vzory s potiskem srdíček nebo aplikací květin.

Ideální klobouky na jaro pro chlapce jsou například modely v módních odstínech šedé, tyrkysové a medově žluté. Pokud vyberete čepici, která se vašemu dítěti líbí, můžete si být jisti, že ji bude s větší pravděpodobností nosita to mu zase pomůže vyhnout se nachlazení při hře venku. Malí milovníci aut si bezpochyby zamilují čepice pokryté potiskem jeřábů nebo aut, zatímco fanoušci zvířat budou mít radost z čepice s medvídkem nebo hravým pejskem.

Dětské jarní čepice - přizpůsobte věku

Při výběru jarní čepice pro svého drobečka zohledněte také věk dítěte. V případě batolat se vyplatí zvolit modely vybavené vázáním a dodatečným krytím ušíkteré nemění polohu při pohybu batolete a poskytují účinnou ochranu před chladem i při nejdivočejších hrách. Tahání za čepičku, která je zavázaná pod bradou, bude pro dítě při chůzi skutečnou výzvou, což znamená, že rodič si může být jistý zdravím dítěte.

Jaké dětské jarní čepičky jsou nejlepší pro předškoláky a starší děti? V závislosti na vkusu vašeho dítěte se rozhodněte pro model s potiskem nebo hladký model z kvalitního, pružného materiálu. Vybírat můžete ze střihů a barev. Zapojte své dítě do výběru čepice, abyste se ujistili, že pokrývka hlavy bude podle jeho představ. Dobrým nápadem je koupit jarní klobouk doplněný komínem. Tímto způsobem ochráníte nejen hlavu svého dítěte před chladem, ale také jeho krk, a zároveň zajistíte, že vaše ratolest bude vypadat stylově.

Dětské čepice na jaro AGBO

v širokém výběru vzorů a barev, určené pro děti všech věkových kategorií a vytvořené s ohledem na jejich pohodlí. Dokonalou pokrývku hlavy pro svého drobečka najdete během okamžiku. Pojďte se k nám přidat!

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-01-25
vše v pořádku
2024-01-21
Vše ok
pixel