Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Výrobce čepic - AGBO - O nás

Seznamte se s klobouky Agbo:

Poznejte tvůrčí proces šití v POLSKU 100% MADE IN POLAND:

Společnost AGBO je známým výrobcem vysoce kvalitních pletených čepic, šál a teplých přikrývek pro děti. Jsme společnost s více než 30letou tradicí a máme bohaté zkušenosti s vytvářením pohodlných a teplých pokrývek hlavy pro děti i dospělé. Nabízíme čepice na podzim, jaro i zimu, šály a komíny a měkké dětské deky.

AGBO - polský výrobce dětských čepic

Jsme rodinná firma s polskými kořeny. Naše výrobky si získaly velkou oblibu nejen doma, ale i v zahraničí, včetně Německa, Rakouska, Rumunska, České republiky, Kazachstánu, ale i na Ukrajině, v Bělorusku, Litvě, Lotyšsku a na Slovensku, v Itálii, Francii, Velké Británii, Finsku a Norsku. AGBO je výrobcem čepic, které kombinují vysokou kvalitu zpracování a módní design. Společnost byla založena v roce 1990 a od té doby svým zákazníkům vždy poskytovala účinnou ochranu před chladem a atraktivní vzhled v chladných dnech. Základem naší práce je vášeň. Klobouky AGBO jsou vytvářeny s důrazem na každý detail a na základě léty prověřených řešení. Malým i velkým zákazníkům naší společnosti nabízíme širokou škálu dostupných designů, díky nimž si v sortimentu AGBO každý najde ideální čepici pro sebe.

AGBO - výrobce zimních čepic a dalších výrobků

Náš sortiment zahrnuje čepice, které se osvědčí i v těch nejchladnějších dnech, a také modely ideální pro přechodné období, které poskytují spolehlivou ochranu před chladem a větrem. Polský výrobce čepic má jeden z největších pletacích závodů v Evropě a moderní strojový park, který je plně automatizován. Můžeme se také pochlubit vlastním designérským studiem a rozsáhlým oddělením šití a dekorací. Naše vysoce specializovaná výrobní a konstrukční zařízení nám umožňují rychle reagovat na potřeby zákazníků a neustále aktualizovat náš sortiment na základě měnících se trendů. Ačkoli polský výrobce zimních, jarních a podzimních čepic vyrábí pokrývky hlavy pro všechny, jeho specialitou jsou dětské čepice. Společnost AGBO nabízí špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu. Dnes se společnost těší důvěře podnikatelů po celém světě a je vysoce konkurenceschopná s ostatními známými značkami. Odlišuje nás rychlá reakce na nové trendy ve světě módy. Jsme schopni navrhnout a vytvořit nový produkt za týden. Kromě modelů vytvořených pomocí moderních strojů nabízíme také ručně vyráběné klobouky, které mají individuální charakter a jedinečný design. Díky našim rozsáhlým zkušenostem jsme schopni splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků, včetně starostlivých maminek, a vytvářet dětské pokrývky hlavy špičkové kvality.

Výrobce dámských, pánských a dětských klobouků - na čem pracujeme?

Vysoká kvalita našich výrobků je dána mimo jiné používáním spolehlivých strojů a inovativních technologií. Naše pletárna je vybavena německými stroji Universal a Stoll, které otevírají široké možnosti použitých řešení a zaručují nejvyšší kvalitu pletení. Aby bylo zajištěno dokonalé uchycení, používá polský výrobce čepic stabilizační stoly. Tímto způsobem z příze vytáhneme to nejdůležitější, tj. jemnou přilnavost a pružnost. Pro značení a dokončování našich výrobků používáme vyšívací stroje Tajima a mnoho dalších zdobicích technik, které našim výrobkům dodávají individuální charakter. Používáme také mimořádně přesné laserové metody. Jsme také vybaveni špičkovými šicími stroji Juki a Siruba, které zaručují nejvyšší standardy výroby. Polský výrobce čepic pro děti a dospělé každoročně vyrobí více než milion pohodlných pokrývek hlavy z různých druhů přízí, včetně merino vlny, bambusu, bavlny, rovingů, akrylu a mnoha dalších. Ke stříhání bavlny a rouna používáme německý automatický střihací stroj Kuris. Díky tomu jsme schopni dosáhnout mimořádné účinnosti a vysoké opakovatelnosti našich výrobků.

Dětské deky - výrobce z Polska

Kromě čepic vyrábíme také měkké deky, které jsou ušité z látek, jako je bambus, bavlna a akryl, které jsou bezpečné pro nejmenší uživatele. Zpracování přizpůsobujeme typu tkaniny, což nám umožňuje dosáhnout úžasné nadýchanosti a trvanlivosti našich přikrývek. AGBO je spolehlivý a důvěryhodný výrobce dětských přikrývek. Naši nabídku adresujeme lidem, kteří hledají kvalitní pokrývky hlavy a pokrývky hlavy za dobré ceny. Naše čepice jsou vyrobeny výhradně z certifikovaných materiálů, které nedráždí pokožku a jsou bezpečné i pro alergiky. V naší nabídce najdete čepice z extrémně teplé merino vlny, ale i bambusové, bavlněné a akrylové modely, které se osvědčí za každého počasí. Používáme trvanlivé polské nitě pocházející z továrny Ariadna. Díky tomu mají naše výrobky výjimečnou životnost. Lidem s kožními problémy doporučujeme výrobky z bambusu, který je na dotek chladnější než bavlna. Bambus použitý ve výrobcích AGBO je barven v Polsku a má certifikát Oeko-Tex 100. Odolné bambusové přikrývky jsou vyráběny strojově, takže se netrhají. I když je to časově náročný proces, chceme našim zákazníkům poskytovat to nejlepší - Hi-END produkty. Naše přikrývky zůstávají měkké a estetické i po mnoha vypráních.

AGBO - nejlepší výrobce zimních čepic pro děti

Jaké klobouky jsou v naší nabídce? Vytváříme pokrývky hlavy v široké škále barev a vzorů. Mezi nimi jistě najdete modely vyrobené nejmodernějšími technologiemi a úplety, které dokonale odrážejí současné trendy. Nechybí ani nadčasové klobouky, které jsou v našem sortimentu téměř od založení společnosti. Strávili jsme stovky hodin testováním různých metod tvorby našich produktů, což nám umožnilo vyvinout řešení, která našim uzávěrům poskytují jedinečné funkce. AGBO je polský výrobce dámských, pánských a dětských klobouků, který věnuje velkou pozornost každé fázi jejich výroby. Jako rodinná firma máme z naší práce velkou radost. Snažíme se neustále vyvíjet a vycházet vstříc potřebám našich zákazníků a nabízet jim pokrývky hlavy, které jim poskytnou maximální pohodlí.

 

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-01-25
vše v pořádku
2024-01-21
Vse super, rychle dodani
pixel