Uložit na nákupní seznam
Vytvořit nový nákupní seznam

Zimní čepice pro chlapce - na co si dát pozor při nákupu?

2023-03-31
Zimní čepice pro chlapce - na co si dát pozor při nákupu?

Chladnější a chladnější večery a rána nás nutí začít myslet na zimu. Jak na ni připravit své dítě? Důležitou součástí zimního šatníku vašeho drobečka jsou teplé pokrývky hlavy. Vybrat však správnou zimní čepici pro chlapce není vždy snadné. Jak najít ten nejlepší model pro vašeho prcka? Na co byste měli dbát, abyste svému aktivnímu prckovi poskytli v chladných dnech výjimečné pohodlí? Poradíme vám!

chlapecké zimní čepice - na flexibilitě záleží

Vaše dítě nepochybně rychle roste. Berte to v úvahu při výběru zimní čepice pro něj. Perfektně padnoucí pokrývka hlavy na začátku sezóny už nemusí být na konci zimy tak pohodlná. Proto se vyplatí zvolit pružné chlapecké zimní čepice. Dokonale se přizpůsobí tvaru hlavy, aniž by způsobovaly bolestivý tlak nebo sklouzávaly. Elastická čepice nejenže účinně chrání před chladem, ale také udržuje vaše batole v pohodlí a nepřekáží mu při hře venku.

Kde sehnat elastickou čepici? V našem internetovém obchodě. Modely, které jsou k dispozici v nabídce AGBO, jsou přesně takové a zaručují vašemu děťátku pohodlné nošení a správné padnutí po celou sezónu. Pružnost našich čepic je výsledkem použití léty prověřených řešení a vysoce kvalitních materiálů.

Zimní čepice pro chlapce - jaká tloušťka?

Mohlo by se zdát, že čím silnější zimní čepice, tím účinněji chrání před chladem a tím větší pohodlí dítěti poskytuje. Příliš teplá čepice však může vést k přehřátí, což je jen krůček od nachlazení. Zpocená hlava a pocit horka také snižují pohodlí čepice a účinně zbavují pobyt venku zábavy. Proto je při výběru zimní čepice pro chlapce důležité dbát na její tloušťku.

Čepice s fleecovou podšívkou je na zimu vynikající volbou, pokud je její tloušťka optimální. Pokud je podšívka příliš tenká, bude vašemu dítěti zima. Příliš silná naopak jistě povede k tomu, že se vaše dítě přehřeje. AGBO nabízí chlapecké zimní čepices podšívkou 160 g/m². Je to ideální volba pro chladné dny. Taková pokrývka hlavy výborně chrání před chladem, aniž by způsobovala pocit horka, který může zkazit tu nejlepší zábavu.

Dětské čepice na zimu - bezpečnost

Pokožka malého dítěte je náchylná k podráždění a mimořádně citlivá. Při nákupu čepice pro vaše děťátko je vhodné to vzít v úvahu. Vyberte takovou, která neobsahuje umělá barviva ani jiné chemické látky, které by mohly citlivou pokožku vašeho děťátka poškodit. Nejlepší volbou jsou zimní čepice pro chlapce s certifikací Oeko-Texkterá je potvrzením jejich vysoké kvality a bezpečnosti.

Čepice s podšívkou z přírodního materiálu, jako je bavlna, která poskytuje pokožce vzduch a zabraňuje přehřátí tím, že absorbuje vlhkost, bude pro vaše děťátko skvělou volbou jako zimní čepice. Je to také správná volba pro malé alergiky. Nezapomeňte, že typ použitého materiálu má velký vliv na pohodlí pokrývky hlavy.

Zimní chlapecké čepice a jejich design

Účelem zimní čepice je nejen poskytnout účinnou ochranu před chladem, ale také dodat vašemu batoleti atraktivní vzhled. Pokrývka hlavy by měla doplňovat zimní oblečení batolete a dokonale s ním ladit. Zimní čepice pro chlapce by se měly vyznačovat kvalitním zpracováním i módním designem. Vyberte si model, který se bude vašemu dítěti líbit.

V AGBO najdete modely v různých stylech a barvách. V naší nabídce najdete klobouky pro chlapce všech věkových kategorií. Patří mezi ně chlapecké zimní čepice s bambulí, klasické vzory s ohrnovacími kšiltovkami nebo ideální pokrývky hlavy pro batolata s vázáním pod bradou a dodatečným krytím uší.

Zimní čepice pro chlapce - vsaďte na odolnost

Důležitá je také odolnost zimní pokrývky hlavy. Malé dítě často tráví čas venku aktivně. Jeho čepice bude pravděpodobně vyžadovat časté praní. Vyberte model, který se snadno čistí a je odolný proti poškození. Ujistěte se, že barvy čepice neztratí po vyprání svou intenzitu. Dbejte také na kvalitu povrchové úpravy.

V obchodě AGBO najdeteodolné zimní čepice pro chlapcekteré byly vyrobeny s důrazem na každý detail. Jejich barvy si dlouho zachovávají svou hloubku a ozdobné prvky byly pečlivě našity nebo potištěny, takže riziko jejich odlepení je minimální.

Kromě odolnosti záleží také na velikosti. Správné padnutí je zárukou pohodlného používání. Kupte si čepici, která není ani příliš hluboká, ani příliš mělká. Čepice by měla dítěti zakrývat uši, ale neměla by mu sklouzávat přes oči. Před nákupem je dobré změřit dítěti obvod hlavy, abyste se ujistili, že vybraná velikost je pro něj ideální.

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 406 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-22
Super...
2024-01-21
Vše perfektní, kvalitní výrobky, velikosti sedí, rychlost dodání.
pixel